20170922

Dzisiaj byliśmy wraz z Kasią i Mateuszem.

Zapraszamy do galerii 

 

 

IMG 1210Wiosna, lato, jesien, zima? Jaka pora roku jest najlepsza na urządzenie ślubu?
Nie ma jednej idealnej odpowiedzi na to kluczowe pytanie.

Idealna pora jest inna dla każdej pary. Każda z pór roku wybierana na ślub ma swoje wady i zalety.

Tylko od nas zależy, jak zorganizowane będzie nasze wesele. Pamiętajmy jednak, zanim podejmiemy decyzję, doskonale przemyślmy organizację.

160xŚlub to droga impreza, więc nic dziwnego, że szuka się różnych sposobów na oszczędzanie – lepszych lub gorszych.

Uczciwość to podstawa, nie można zakładać z góry, że każdy chce nas na pewno naciągnąć albo oszukać.

Myślicie Panstwo, że wiązanka ślubna to zaledwie kilka kwiatków? sądzicie, że cena bukietu obejmuje cenę tychże kwiatków?

4Klasycznie i elagancko (ślub i wesele w kolorze beżowym z dodatkiem ecru), romantycznie, vintage, boho (odcienie różu), świeżo i elegancko (zieleń i czerń),eleganco i glamur (złoto, turkus, ecru).

Ślub i wesele tematyczne, w kolorach pór roku lub poprostu z kolorem wiodącym. Każde będzie super, bo to będzie Wasz ślub i Wasze wesele. Ma być takie jakie sobie wymarzycie. Nie warto podążać ślepo zamodą, bo ta przemija, a Wasze wspomnienia mają pozostać z Wami i Waszymi bliskimi na całe życie.
Mówiac inaczej - wszystko jest modne i od Was i Waszego dekoratora zależeć będzie jak tą uroczystośćzapamiętacie Wy i Wasi goście.
Kolor odzwierciedla naszą osobowość, nasz pomysł na ten dzień, a jednocześnie wprowadza element rozpoznawalny i zapadający w pamięć. Każdy kolor wywołuje jakiś nastrój, skojarzenia.

17mW niedzielę 31 stycznia, już po raz 12 odbyła się Wielka Gala Ślubna. To cykliczna impreza,która kolejny rok z rzędu organizowana jest na hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich (MTS).

Targi, to dla narzeczonych doskonała okazja do zapoznania się z ofertą w podstawowych sprawach, które ich czekają podczas organizacji wesela. Sala, fotograf, kamerzysta, auto, wystrój, suknia ślubna - to takie główne elementy załatwiane wiele miesięcy wcześniej.

 Dla osób planujących organizację własnego wesela, zapoznanie się z ofertą firm działających w branży ślubnej, jest nieocenionym doświadczeniem.

4mŹle dobrana, niespójna dekoracja sali może popsuć atmosferę na weselu.  

Wszystkie elementy dekoracji powinny pasować do siebie idealnie, by mogły tworzyć klimat tej uroczystości. 

 Wystrój i piękne dekoracje to połowa sukcesu. Udana zabawa zależna jest także od oprawy.

 Podstawowa dekoracja sali weselnej najczęściej zawiera dekorację tła za Parą Młodą, dekoracje krzeseł i dekoracje stołu.